Culture

CULTURE OVERVIEW

CULTURAL AREA

KULTURELE AREA

SUBCATEGORY

SUBKATEGORIE

AGE GROUP

OUDERDOMS-GROEP

COSTS

KOSTES

PERSON RESPONSIBLE

E-MAIL ADDRESS

VERANTWOORDELIKE PERSOON

E-POS ADRES

1.      Choir/Koor

Junior Choir/ Junior Koor

 

Gr 1-3

None/Geen

Sanet Myburgh

sanet.m@curroholdings.co.za

2.      Currios Newspaper/Koerant



 

Gr 6-7

 

None/Geen

 

Clovilda Venter

clovilda.v@curro.co.za

Marinda Rodgers

marinda.r@curro.co.za

Felicia Bam

felicia.b@curroholdings.co.za

3.      ATKV

 

 

Gr 4 - 7

R175,00

Clovilda Venter

clovilda.v@curro.co.za

4.      Interne Redenaars

Juniors

 

 

Seniors

Gr 1-3

 

 

Gr 4 - 7

Geen

 

 

Geen

Adelette van Greuning

adelette.v@curro.co.za

 

Clovilda Venter

clovilda.v@curro.co.za

5.      Public Speaking

Juniors

 

 

Seniors

Gr 1 – 3

 

 

Gr 4 - 7

None

 

 

None

Ane de Wit

ane.d@curro.co.za

 

Marinda Rodgers

marinda.r@curro.co.za

CULTURAL AREA

KULTURELE AREA

SUBCATEGORY

SUBKATEGORIE

AGE GROUP

OUDERDOMS-GROEP

COSTS

KOSTES

PERSON RESPONSIBLE

E-MAIL ADDRESS

VERANTWOORDELIKE PERSOON

E-POS ADRES

6.      Ballet

 

                                                                                      

GrRR - 12

R200,00

Ane de Wit

ane.d@curro.co.za

7.      Kungwini Eisteddfod

 

 

All catagories/ alle katagorieë

 

Drama

 

 

Drama & Fine Arts/Beeldende Kuns

 

 

Music/Musiek

Gr R

 

 

Gr 1 – 3

 

 

Gr 4 – 7

 

 

 

Gr R - 7

Entry Fees

 

 

Entry Fees

 

 

Entry Fees

 

 

 

Entry Fees

Elmien Logan

elmien.l01@curro.co.za

 

Felicia Bam

felicia.b@curroholdings.co.za

 

Ansunette Vermeulen

ansunette.v01@curroholdings.co.za

 

Magdel van Tonder

magdel.v@curroholdings.co.za

 

8.      Pretoria Eisteddfod

All catagories/alle katagorieë

 

Gr R - 7

Entry fees

Magdel van Tonder

magdel.v@curroholdings.co.za

9.      Drama (Eng & Afr)

 

Gr 1 – 7

None/Geen

Felicia Bam

felicia.b@curroholdings.co.za

10.    Brownies

Brownies

Gr 1 – 7

R150 / term

Felicia Bam

felicia.b@curroholdings.co.za

Wynita Davies

CULTURAL AREA

KULTURELE AREA

SUBCATEGORY

SUBKATEGORIE

AGE GROUP

OUDERDOMS-GROEP

COSTS

KOSTES

PERSON RESPONSIBLE   

E-MAIL ADDRESS

VERANTWOORDELIKE PERSOON

E-POS ADRES

11.    Scouts

Cubs

 

Boy Scouts

Gr 1 – 3

 

Gr 4 – 7

 

TBA

TBA

12.    Voortrekkers

 

Gr 1 - 7

Reg: R350

R150 p.m.

Dr Surene Fourie

Cell no/Sel nr:  0845825678

 

13.    Music

•  Buitemuurse aktiwiteit/extra mural activity

•  As ‘n vak/ as a subject

Gr R – 12

 

 

Gr 8 - 12

Music fees/ Musiek fooie

Music fees/Musiek fooie