Sport

Achievements 2016: / Prestasies 2016:

2016 was our first year in the Jubilee league, well done to all our teams!

2016 was ons eerste jaar in die Jubilee liga, baie geluk aan al ons regbyspanne!

Team / Span Achievements / Prestasies

 u10 c

 o10 C 

 5th in league.

 5de in liga.

 u10 B

 o10 B    

 6th in league.

 6de in liga.

 u10 A

 o10 A

 6th in league.

 6de in liga.

 u11 C

 o11 C 

 6th in league.

 6de in liga.

 u11 B

 o11 B

 5th in leauge.

 5de in liga.

 u11 A

 o11 A

 4th in league. Jubilee Playoffs

 4de in liga. Jubilee Playoffs

 u12 C

 o12 C 

 7th in league.

 7de in liga.

 u12 B

 o12 B

 4th in league.

 4de in liga.

 u12 A 

 o12 A 

 6th in league.

 6de in liga.

 u13 C

 o13 C

 5th in leauge.

 5de in liga.

 u13 B

 o13 B

 5th in leauge.

 5de in liga.

 u13 A 

 o13 A

 7th in league.

 7de in liga.

 

Provincial Colours 2016: / Provinsialeklere 2016:

Congratulations to Mrs Alva Maree on being selected as a National Netball Umpire

Baie geluk aan Mev Alva Maree wat haar SA-kleure vir Netbalskeidsregting behaal het.

 

Term 1 and 2 2017: / Kwartaal 1 en 2 2017:

Practice Times (13 Feb - 03 March 2017): / Oefentye (13 Feb - 03 March 2017):

Day / Dag Time / Tyd Age Groups / Ouderdomsgroepe

 Monday

 Maandag

15:15 - 16:30

 u10 - u13 / o10 - o13

 Trials - 13 - 16 Feb / Proewe 13 - 16 Feb

 Tuesday

 Dinsdag

15:15 - 16:30

 u10 - u13 / o10 - o13

 Trials - 13 - 16 Feb / Proewe 13 - 16 Feb

 Thursday

 Donderdag

15:15 - 16:30

 u10 - u13 / o10 - o13

 Trials - 13 - 16 Feb / Proewe 13 - 16 Feb

 

Practice Times (from 06 March 2017): / Oefentye (vanaf 06 Maart 2017):

Day / Dag Time / Tyd Age Groups / Ouderdomsgroepe

 Mondays

 Maandae

14:00 - 15:15

15:15 - 16:45

 u10 and u11 / o10 en o11

 u12 and 13 / o12 en o13

 Tuesdays

 Dinsdae

14:00 - 15:15

15:15 - 16:45

 u10 and u11 / o10 en o11

 u12 and 13 / o12 en o13

 Thursdays

 Donderdae

14:00 - 15:15

15:15 - 16:45

 u10 and u11 / o10 en o11

 u12 and 13 / o12 en o13 


Fixtures / Bepalings:

Date / Datum Matches / Wedstryde
 21/02/2017

 u10 - u13 Friendly vs Tygerpoort at Tygerpoort

 o10 - o13 Vriendskaplik teen Tygerpoort by Tygerpoort

 27/02/2017

 u12 District trials

 o12 Distriksproewe

 28/02/2017

 u13 District trials

 o13 Distriksproewe

 02/03/2017

 u10 - u13 Friendly vs du Preez van Wyk

 o10 - o13 Vriendskaplik teen du Preez van Wyk

 11/03/2017

 u10 - u13 A & B teams - Garsies Festival at L/s Garsfontein

 o10 - o13 A & B spanne - Garsies Netbalfees by L/s Garsfontein

 16/03/2017

 u10 - u13 Friendly matches vs Pretoria-Oos

 o10 - o13 Vriendskaplike wedstryde teen Pretoria-Oos

 23/03/2017

 Danie Malan Night Series

 Danie Malan Aandreeks

 29/03/2017

 u10 - u13 A teams - Night series at Curro Hazeldean Primary

 o10 - o13 A spanne - Aandreeks by Curro Hazeldean Laerskool

 21/04/2017 &

 22/04/2017

 Curro 7s Regional Tournament at Woodhill College

 Curro 7s Streekstoernooi by Woodhill College

 25/04/2017 

 u10 - u13 League vs Monumentpark at Monumentpark

 o10 - o13 Liga teen Monumentpark by Monumentpark

 04/05/2017 

 u10 - u13 League vs Garsfontein at Curro Hazeldean Primary 

 o10 - o13 Liga teen Garsfontein by Curro Hazeldean Laerskool

 09/05/2017 

 u10 - u13 League vs Wierdapark at Curro Hazeldean Primary 

 o10 - o13 Liga teen Wierdapark by Curro Hazeldean Laerskool

 11/05/2017  

 u10 - u13 League vs Midstream at Midstream

 o10 - o13 Liga teen Midstream by Midstream

 18/05/2017  

 u10 - u13 League vs Lynnwood at Curro Hazeldean Primary 

 o10 - o13 Liga teen Lynnwood by Curro Hazeldean Laerskool

 23/05/2017

 u10 - u13 League vs Louis Leipoldt at Louis Leipoldt

 o10 - o13 Liga teen Louis Leipoldt by Louis Leipoldt

 06/06/2017

 u10 - u13 League vs Hennopspark at Curro Hazeldean Primary 

 o10 - o13 Liga teen Hennopspark by Curro Hazeldean Laerskool

 09/06/2017

 u12 and u13 Tshwane Play-offs

 o12 en o13 Tshwane Uitspele