Castle Serengeti Staff

Castle Serengeti Staff

Curro Castle Serengeti Staff/Curro Kasteel Serengeti Personeel

 

Castle Head/Kasteelhoof

Liezel Combrinck

liezel.c@curro.co.za

 Meet the Team/Ontmoet die Span!

Castle Admin Team/Kasteel Administrasie Span

 

Secretary/Sekretaresse

(No photo available)

Louise De Jager

louise.d@curro.co.za

 

Castle Reception/Kasteel Ontvangs

Meisie Mohlala

meisie.m@curro.co.za

 

Castle Medical/Kasteel Medies

 

Castle Nurse/Kasteel Verpleegster

Peggy Masekela

(Registered Nurse/Geregistreerde Verpleegster)

peggy.m01@curro.co.za

 

Castle Educators/Kasteel Opvoeders

 

  1. Nursery Team/Babakamer Span

 

Tiny Stars/Klein Stêrretjies

Chané Van der Merwe – Group/Groep 1A

3 to/tot 12 Months/Maande

chane.v1@curro.co.za

 

Shiny Stars/Blink Stêrretjies

Madeleine Prollius – Group/Groep 1.5A

12 to/tot 18 Months/Maande

madeleine.p@curro.co.za

 

Bright Stars/Helder Stêrretjies

Inez Le Grange – Group/Groep 2A

18 to/tot 24 Months/Maande

inez.l@curro.co.za

 

Galaxy Stars/Stêrrestelsel

Larissa Van Tonder – Group/Groep 2.5A

24 to/tot 30 Months/Maande

larissa.v@curro.co.za

 

Milky Way Stars/Melkweg-stêrretjies

Fiona Richards – Group/Groep 2.5B

24 to/tot 30 Months/Maande

fiona.r01@curro.co.za

(Nursery Head/Babakamerhoof)

 

Infant Caregivers/Baba Versorgers

  

Gloria Thomas

 

Melissa Botha

 

Raegan Klein

 

Nursery Assistants/Babakamer Assistente

 

Exinia Hloasi

 

Mojaki Mofokeng

Lizzy Ntlhane

 

Mirriam Makgatlhe

  

  1. The School Team/Die Skool Span

 

Silver Stars/Silver Stêrre

Jessica Cave – Group/Groep 3A

2 to/tot 3 Years/Jaar

jessica.c01@curro.co.za

 

Bronze Stars/Brons Stêrre

Francien Fick – Group/Groep 3B

2 to/tot 3 Years/Jaar

francien.f@curro.co.za

(Group Head/Groephoof)

 

Red Stars/Rooi Stêrre

Jennifer Tarr – Group/Groep 4A

3 to/tot 4 Years/Jaar

jennifer.t@curro.co.za

 

Orange Stars/Oranje Stêrre

Arouska Lamberti – Group/Groep 4B

3 to/tot 4 Years/Jaar

arouska.d@curro.co.za

(Group Head/Groephoof)

 

Lime Stars/Lemmetjie Stêrre

Charmaine Janse van Rensburg – Group/Groep 4D

3 to/tot 4 Years/Jaar

charmaine.j@curro.co.za

 

Blue Stars/Blou Stêrre

Ilizmarie Botha – Group/Groep 5A

4 to/tot 5 Years/Jaar

ilizmarie.s01@curro.co.za

(Group Head/Groephoof)

 

Green Stars/Groen Stêrre

Louisa Van Vuuren – Group/Groep 5B

4 to/tot 5 Years/Jaar

louisa.v01@curro.co.za

 

Purple Stars/Pers Stêrre

Nikita Mansfield – Group/Groep 5C

4 to/tot 5 Years/Jaar

nikita.m@curro.co.za

 

Turquoise Stars/Turkoois Stêrre

Nicolene Smit – Group/Groep 5D

4 to/tot 5 Years/Jaar

nicolene.s@curro.co.za

 

Class Assistants/Klas Assistente

 

Christine Raphesu

Desia Makeketa

 

Faith Mthethwa

Jane Ndlovu

Natasha Lategan

Ninkie Mjezu

Zola Nkele

Phillipa Marx

 

Aftercare and Holidaycare Supervisor/Nasorg- en Vakansiesorg Toesighouer

 

(No photo available)

Charmaine Hattingh

charmaine.h1@curro.co.za

 

Kitchen Assistant/Kombuis Assistent

 

(No photo available) 

Merike Mazibuko